Bu 4 Altcoin Ralliye Devam Edecek: Analistler Hedefleri Belirledi!

Kripto analisti David, ENJ’nin yüzde 50’lik bir artışa hazırlandığını söylüyor. Analist Sahana Vibhute SOL ve Solana tabanlı bir altcoin için yukarı yönlü bir yörünge çiziyor. Popüler analist Michael van de Poppe ise Ethereum’dan güçlü bir hamle bekliyor.

ENJ fiyat tahmini: Altcoin %50 artışa hazırlanıyor

Enjin Coin (ENJ) fiyatı Kasım 2022’den bu yana 0,24 ila 0,5 dolar aralığında işlem görüyor. Bu aralığın hem desteğini hem de direncini birkaç kez test ederek aralığın geçerliliği teyit etti. Ağustos 2023’te ENJ fiyatı aralığın altına düştü. Böylece, uzun vadeli düşüş trendinin devam edeceği sinyalini verdi. Ancak, fiyat aralığın desteğinin altında konsolide olduğu ve 23-29 Ekim haftasında geri aldığı için bunun yanlış bir kırılma (yeşil elips) olduğu ortaya çıktı. Bu tür sapmalar ayı tuzakları olarak kabul edilir ve genellikle güçlü yukarı yönlü hareketler izler.

Gerçekten de, ENJ fiyatı son 5 hafta içinde aralığın desteğinden yükseldi (yeşil oklar). Altcoin, şu anda bir yükseliş mumu oluşturuyor. Haftalık RSI 50 seviyesinden yükseldi. Ayrıca, daha fazla kazanç potansiyelini destekleyecek şekilde yukarı doğru eğimli. Fiyat yükselmeye devam ederse, izlenmesi gereken kilit direnç, mevcut fiyattan %47,99 daha yüksek olan 0,5 dolarlık aralık direnci olacak.

ENJ haftalık grafik. Kaynak: TradingView

SOL fiyat tahmini: Ufukta 90 dolar ve 100 dolar var!

Altcoin fiyatı, ara dönemdeki düşük seviyelerden sağlıklı bir toparlanmayı tetikledi. Böylece, önemli direncin üzerine çıktı. Bu da tokenin küçük bir boğa koşusuyla başladığını gösteriyor. Fiyat 3 haneli bir rakama ulaşmak için çıkış yolunu bulabilir. Ancak mevcut seviyelerden sadece %10 uzakta olan en yakın direncin, rallinin büyümesini engellemesi mümkün.

Trenddeki yükseliş, boğalar arasında artan güce atfedilebilecek satış hacmi ve baskısında bir azalmaya işaret ediyor. Fiyatın 3 haftalık bir soğumanın ardından Mayıs 2022’den bu yana en yüksek seviyesine ulaşması, fiyatın önümüzdeki günlerde 100 dolara ulaşmaya hazır olduğunu gösteriyor. Altcoin önemli 71 dolar direncini aştı. Bu yüzden, RSI ve MACD gibi göstergeler SOL için şu anda yükseliş sinyalleri veriyor. Bununla birlikte, yaklaşık 90 dolarlık bir fiyat hedefiyle %30’luk bir yükseliş daha mümkün. Ancak, düşüşün tersine dönmesi durumunda 60 dolar güçlü bir destek görevi görebilir.

BONK fiyat tahmini: Güçlü yükseliş eğilimi devam ediyor

Yılın başından bu yana taşıdığı düşüş eğilimini kırdıktan sonra, BONK fiyatı sürekli olarak büyük yükseliş mumları bastı. Fiyatın küçük bir geri çekilmeyle karşı karşıya kalmasına rağmen, boğalar fiyatı kazançların üzerinde tutan büyük bir hakimiyet kurmaya devam etti. Şimdi hacim kendi lehine döndü. Bu yüzden, yükselişin ay sonuna kadar devam etmesi mümkün.

Altcoin fiyatı, genellikle uzun vadede düşüş olarak kabul edilen genişleyen bir kanalda işlem görüyor. Ancak kısa vadede iyi bir yükseliş yakın olabilir. BONK fiyatı, yaklaşık 0,0000527 dolar karar seviyesine ulaşana kadar fiyatın yükselen bir eğilimi sürdürmesine yardımcı olabilecek önemli bir hacim topladı.

ETH fiyat tahmini: Lider altcoin 3.000 doları kıracak!

Ünlü kripto para analisti Michael van de Poppe, ETH’den güçlü hamleler bekliyor. Analist, yakında piyasa lideri Bitcoin (BTC) karşısında yükselişe geçeceğini öngörüyor. Van de Poppe, altcoin’lere yönelmek için en uygun zamanın BTC’nin halving olayından 3-8 ay öncesi olduğunu belirtiyor. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, bir sonraki halving olayı 2024 Nisan’da gerçekleşecek. Bu yüzden analist, şimdi altcoin biriktirmek için en iyi zaman olduğunu ifade ediyor. Dahası, ETH’nin önümüzdeki yılın ilk çeyreğinde 3.000 doların üzerine çıkabileceğini öngörüyor.

Makaledeki görüş ve tahminler analistlere ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir