Sabah yazarından Ayhan Sicimoğlu iddiası: Hasta eşini terk ederken orta hesaptan yüklü miktarda para çekmiş

Müzisyen, TV programcısı Ayhan Sicimoğlu’nun 40 yıllık eşi Zeynep Akar’ı beyin ameliyatı geçirdikten sonra, “İki yıldır ben bakıyorum, bundan sonra ailen baksın” diyerek terk ettiğini iddia eden Sabah yazarı Bülent Cankurt, yeni bir iddia ortaya attı. 

Cankurt, Sicimoğlu’nun eşini iki yıl önce de terk ettiğini, giderken de ortak hesaplarından para çektiğini iddia etti. 

Cankurt, yazısında şunları kaydetti:

“Büyük yankı uyandıran haberim üzerine çifte yakın çevrelerden onlarca telefon aldım. Hepsi Sicimoğlu’nun, Türkiye’nin en zengin ailelerinden olan Akar Ailesi’nin kızı olan Zeynep Akar ile evliliği sayesinde lüks bir hayat yaşadığını ve Akar Ailesi’nin nüfuzunu kullanarak bugünkü kariyerini yaptığını iddia etti.

Ayrıca sosyetede bomba bir iddia daha konuşuluyor. İddialara göre, Sicimoğlu, iki yıl önce sadece Zeynep Akar’ı ilgi ve bakıma muhtaçken terk edip onun hayata küsmesine ve tedaviyi bırakmasına sebep olmakla kalmamış, bir de giderken eşiyle ortak hesaplarından yüklü miktarda para çekmiş.

Bu arada geçen yıl satın aldığı ve Ege ve Akdeniz’de sefa sürdüğü yelkenlisini de, ortak hesaptan çektiği o paralarla aldığı konuşuluyor. Vallahi pes!” 

TIKLAYIN – Sabah yazarı Bülent Cankurt’un iddiası: Ayhan Sicimoğlu, “İki yıldır ben bakıyorum, bundan sonra ailen baksın” deyip hasta eşini terk etti

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir