Süleyman Soylu kendisine destek veren Devlet Bahçeli’ye teşekkür etti

Eski İçişleri Bakanı ve AKP İstanbul Milletvekili Süleyman Soylu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin Ayhan Bora Kaplan operasyonuna ilişkin kendisine destek açıklamasıyla ilgili, “Allah başımızdan eksik etmesin” dedi.

 Soylu, X hesabından yaptığı paylaşımda, “Ülkemize, devletimize ve milletimize hizmet etmenin şerefini, izzetini bugün bir kez daha bize yaşatan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli büyüğüme saygılarımı sunuyorum. Allah başımızdan eksik etmesin.. Allah razı olsun” ifadelerini kullandı.

 Bahçeli, bugün yaptığı açıklamada, Ayhan Bora Kaplan operasyonuna ilişkin, şunları söylemişti:

 Özellikle bir adli vakıa üzerinden devamlı surette eski İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’ya ve bakanlık dönemine ilişkin mesnetsiz iddialarda bulunanların potansiyel bir rövanş alma gayesine heves ettikleri elbette dikkatli ve uyanık gözlerden kaçmamaktadır. Milliyetçi Hareket Partisi vefanın ve siyasi ahlakın bir gereği olarak Sayın Süleyman Soylu’nun sonuna kadar arkasındadır.

Devlet Bahçeli, Süleyman Soylu’ya destek çıktı, gazetecileri hedef aldı: Zillet ittifakının hizmetkarlığına soyunan görevli provokatörler!

TIKLAYIN – Süleyman Soylu ile yakınlığıyla bilinen Ayhan Bora Kaplan gözaltına alındı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir