Ünlü Şarkıcı Konserlerini Bir Anda İptal Etti: Sıla’nın Annesi Yoğun Bakıma Kaldırıldı!

Ünlü şarkıcı Sıla gündemin öne çıkan ismi oldu. Geçtiğimiz yıl babası Şükrü Gençoğlu’nu kaybeden Sıla’nın annesi Ömür Gençoğlu’nun hastaneye kaldırıldığı haberi herkesi üzdü. Yoğun bakıma alınan ünlü şarkıcının annesinin birkaç gün daha yoğun bakımda tedavi göreceği belirtildi. Annesinin yanından bir an bile ayrılmayan Sıla’nın konserleri de iptal edildi.

Şarkılarıyla ve güçlü sesiyle Türk müziğinin önde gelen isimleri arasında yer alan Sıla’yı bilmeyen yoktur.

Sayısız parçayla hafızalarımıza kazınan ünlü şarkıcı sadece müzik değil aynı zamanda magazin dünyasının da dikkat çeken isimlerinden bir tanesi.

Ünlü şarkıcı geçtiğimiz yıl çok acı bir olayla sarsılmıştı. Babası Şükrü Gençoğlu geçirdiği beyin kanaması nedeniyle hayatını kaybetmişti.

Beyin kanaması geçirdikten sonra bir süre hastanede tedavi altına alınan Şükrü Gençoğlu 28 Kasım 2022 tarihinde 73 yaşında aramızdan ayrıldı.

Babasının ölümüyle adeta yıkılan Sıla şimdi de annesiyle ilgili büyük bir üzüntü yaşıyor. Sıla’nın annesi Ömür Gençoğlu’nun hastaneye kaldırıldığı haberi kısa sürede gündem oldu.

Muğla Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Ömür Gençoğlu’nun beynine pıhtı attığı ortaya çıktı.

Yaz döneminin gelmesiyle beraber yoğun bir konser dönemi geçiren Sıla ise Ege’de vereceği konserleri iptal ederek soluğu annesinin yanında aldı.

Instagram hesabından 16,18 ve 19 Ağustos’ta vereceği konserleri iptal ettiğini duyuran Sıla, ‘Konserlerimiz sağlık sorunları sebebiyle iptal edilmiştir. Anlayışınız için teşekkür ederim’ ifadelerini kullandı.

Sıla’nın asla yalnız bırakmadığı biricik annesinin sağlık durumu hakkında henüz net bir bilgi açıklanmadı.

Bizler de ünlü ismin annesine geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz….

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir