Binance, 37 Altcoin İçin Duyurdu: Delist ve Listeleme Var!

Önde gelen bir kripto para borsası olan Binance, çeşitli altcoin projeleri için kritik duyurular yaptı. Bilindiği üzere Binance, özellikle kurucusu ve eski CEO’su Changpeng Zhao’nun görevinden ayrılmasıyla zor zamanlar geçiriyor. Ancak yasal gelişmelerin, platformdaki değişiklikleri durdurmasına izin vermiyorlar. İşte bugün sabah saatlerinde yapılan ve 37 altcoin’i ilgilendiren çeşitli duyurular…

Binance, Lisk güncellemesini destekliyor

Binance, yaklaşmakta olan Lisk (LSK) ağ yükseltmesi ve hard fork için desteğini resmen açıkladı. Bu önemli olayın tam olarak 23,390,991 blok yüksekliğinde, 5 Aralık 2023,  TSİ 13:00 civarında gerçekleşmesi planlanıyor. Bu süreci kolaylaştırmak için Binance, aynı gün 12:00’den itibaren Lisk tokenlarının yatırılmasını ve çekilmesini geçici olarak askıya alacaktır. Daha da önemlisi, Lisk tokenlarının alım satımı bu süre zarfında etkilenmeden devam edecektir. Borsa, kullanıcılarına sorunsuz bir deneyim sağlamak için yükseltmenin tüm teknik yönlerini yönetmeyi taahhüt ettiğini söylüyor.

Liquid Swap için delist hamlesi geldi

Buna paralel olarak Binance Liquid Swap, alım satım deneyimini optimize etmek için sürdürdüğü çalışmalar kapsamında 6 Aralık 2023, TSİ 07:00 itibarıyla belirli likidite havuzlarını kaldıracak. Etkilenen önemli çiftler arasında şunlar var:

AAVE/BNB, AAVE/ETH, AAVE/USDT, AVAX/USDT, BCH/BNB, BCH/USDT, CAKE/USDT, CHZ/USDT, COMP/BTC, DOT/BNB, DUSK/USDT, DYDX/BTC, DYDX/USDT, EDU/BTC, FIL/USDT, FTM/USDT, GALA/USDT, GMT/BTC, GMT/USDT, HOOK/BTC, ICP/USDT, INJ/BNB, MANA/USDT, MATIC/BTC, NEAR/BTC, NEO/USDT, RUNE/USDT, SHIB/DOGE, SOL/BNB, TRX/USDT, USDC/USDT, VET/BTC, VET/ETH

Bu likidite havuzlarında pozisyon sahibi olan kullanıcıların varlıkları, belirtilen zamanda otomatik olarak Spot cüzdanlarına aktarılacaktır. Bu delist’in Binance Spot’taki ilgili çiftlerin alım satımını etkilemeyeceğini belirtmek önemlidir.

Yeni ticaret çiftleri borsaya geldi

Buna ek olarak, Binance 30 Kasım 2023, TSİ 11:00 tarihinde yeni alım satım çiftleri açmaya hazırlanıyor. Bunlar arasında BLUR/FDUSD, DYDX/TRY, SUPER/FDUSD, USTC/FDUSD ve USTC/TRY yer alıyor. İtibari bir para birimini temsil eden TRY, başka herhangi bir kripto para birimi içermez. Kullanıcılar ayrıca, bir sonraki duyuruya kadar FDUSD işlem çiftlerinde sıfır maker ücretinden yararlanacak.

Binance, Earn Wednesday etkinliğini duyurdu

Bir başka gelişme olarak, Binance Earn her Çarşamba cazip teklifler sunuyor. Earn Wednesday promosyonu, Simple Earn, ETH Staking, Dual Investment, Auto-Invest ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli ürünleri kapsıyor.  Borsanın açıklamalarına göre en son Earn Wednesday etkinliğine dahil olan altcoin’ler şu şekilde: BEAMX, APT, AXS, FET, VIC, SEI.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*